OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: None
ro: Nimic

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: Example
ro: Exemplu

en: The e-mail address %mail is not valid.
ro: Adresa de e-mail %mail nu este validă.
