OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Status
ru: Статус

en: None
ru: Нет

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: Example
ru: Пример

en: Log in
ru: Войти

en: The e-mail address %mail is not valid.
ru: Адрес электронной почты %mail некорректен.

en: The e-mail address %email is already taken.
ru: Адрес e-mail %email уже занят.

en: Not connected
ru: Не подключено

en: Manage own connected accounts
ru: Управление собственными подключёнными учётными записями

en: Connected accounts
ru: Подключённые учётные записи
