OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: None
th: ไม่มี

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: The e-mail address %mail is not valid.
th: อีเมล %mail ไม่ถูกต้อง
