OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: None
ar: لا شيء

en: Time zone
ar: النطاق الزمني

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: The e-mail address %mail is not valid.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %mail غير صالح.

en: The e-mail address %email is already taken.
ar: عنوان البريد الإلكتروني %email مستخدم بالفعل.
