OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: None
bo: མེད།

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: The e-mail address %mail is not valid.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་%mail་དེ་ནོར་འདུག

en: The e-mail address %email is already taken.
bo: གློག་ཡིག་%email་དེ་སྔོན་དུ་སྤྱད་ཟིན།
