OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Status
ku: ڕەوش

en: None
ku: هیچ

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە
