OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Status
oc: Estatut

en: None
oc: Pas cap

en: Time zone
oc: Fus orari

en: Example
oc: Exemple

en: Log in
oc: Se connectar

en: The e-mail address %mail is not valid.
oc: L'adreça electronica %mail es pas valida.

en: The e-mail address %email is already taken.
oc: L'adreça de corrièr electronic %email ja es agafada.
