OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Status
te: స్థితి

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Time zone
te: కాలమండలం

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: The e-mail address %mail is not valid.
te: %mail అన్న ఈ-మెయిలు చిరునామా సరైనది కాదు.
