OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Status
be: Статус

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: The e-mail address %mail is not valid.
be: %mail не з’яўляецца слушным адрасам электроннай пошты.

en: The e-mail address %email is already taken.
be: На жаль, email %email ужо заняты.
