OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Status
cy: Statws

en: None
cy: Dim

en: Time zone
cy: Cylchfa amser

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: The e-mail address %mail is not valid.
cy: Nid yw e-bost %mail yn ddilys.
