OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Status
eo: Stato

en: None
eo: Neniu

en: Time zone
eo: Tempozono

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Google
eo: Guglo

en: The e-mail address %mail is not valid.
eo: La retpoŝtadreso %mail ne estas valida.

en: The e-mail address %email is already taken.
eo: La retpoŝtadreso %email jam estas okupita.
