OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Status
fr: État

en: None
fr: Aucun(e)

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Time zone
fr: Fuseau horaire

en: Example
fr: Exemple

en: Log in
fr: Se connecter

en: Generic
fr: Générique

en: The e-mail address %mail is not valid.
fr: L'adresse électronique %mail n'est pas valide.

en: The e-mail address %email is already taken.
fr: L'adresse de courriel %email est déjà utilisée.
