OpenID Connect / OAuth client (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Status
pt: Estado

en: None
pt: Nenhum

en: Time zone
pt: Fuso horário

en: Example
pt: Exemplo

en: Log in
pt: Entrar

en: Generic
pt: Genérico

en: The e-mail address %mail is not valid.
pt: O email %mail é inválido.

en: The e-mail address %email is already taken.
pt: O endereço de email %email já está tomado.
