OpenID ICAM Extension (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: OpenID Login
ar: تسجيل الدخول بهوية OpenID

en: OpenID login failed.
ar: فشل في استخدام OpenID للولوج.

en: OpenID login cancelled.
ar: تم إلغاء OpenID للدخول.

en: OpenID
ar: المعرف المفتوح (OpenID)

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء
