OpenID ICAM Extension (7.x-1.8) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: OpenID Login
uk: Логін OpenID

en: OpenID login failed.
uk: Помилка входу OpenID

en: OpenID login cancelled.
uk: Скасовано вхід OpenID

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Debugging
uk: Зневадження
