OpenID ICAM Extension (7.x-1.9) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: OpenID Login
hi: OpenID लॉगिन

en: OpenID login failed.
hi: OpenID लॉग इन असफल हुआ

en: OpenID login cancelled.
hi: OpenID लॉग इन रद्द

en: OpenID
hi: ओपेन-आईडी

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
