OpenID ICAM Extension (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: OpenID Login
hu: OpenID belépés

en: OpenID login failed.
hu: OpenID belépés sikertelen.

en: OpenID login cancelled.
hu: OpenID belépés félbeszakítva.

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Use of HTTPS transport is required
hu: HTTPS átvitel használata szükséges
