OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።
