OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Password
bg: Парола

en: Export
bg: Експорт

en: Field
bg: Поле

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Operation
bg: Действие

en: View user profile.
bg: Виж потребителския профил

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Revert
bg: Връщане

en: @user's picture
bg: снимка на @user
