OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: @user's picture
bn: @user এর ছবি
