OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ངོ་སྤྲོད་ཀློག་པ།

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: @user's picture
bo: @user་ཡི་པར
