OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Export
bs: Izvezi

en: Field
bs: Polje

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Revert
bs: Vratiti

en: PHP code
bs: PHP kod
