OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Password
de: Passwort

en: Export
de: Exportieren

en: Field
de: Feld

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: Anonymous
de: Gast

en: Operation
de: Aktion

en: View user profile.
de: Benutzerprofil anzeigen.

en: The changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: PHP code
de: PHP-Code

en: missing
de: fehlt

en: @user's picture
de: Bild des Benutzers @user

en: Field: @label
de: Feld: @label

en: (default)
de: (Standard)
