OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Field
el: Πεδίο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Revert
el: Επαναφορά

en: @user's picture
el: Εικόνα @user
