OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Export
eo: Eksportu

en: Field
eo: Kampo

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Operation
eo: Operacio

en: View user profile.
eo: Rigardu uzantan profilon.

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Revert
eo: Malfari

en: @user's picture
eo: bildo de @user
