OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Password
es: Contraseña

en: Export
es: Exportar

en: Field
es: Campo

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Handler
es: Manejador

en: Operation
es: Operación

en: View user profile.
es: Ver perfil del usuario.

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Revert
es: Revertir

en: PHP code
es: Código PHP

en: missing
es: no encontrado

en: @user's picture
es: Imagen de @user
