OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Export
it: Esporta

en: Field
it: Campo

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Handler
it: Gestore

en: Operation
it: Operazione

en: View user profile.
it: Visualizza il profilo dell'utente.

en: The changes have been saved.
it: Le modifiche sono state salvate.

en: Revert
it: Ripristina

en: PHP code
it: Codice PHP

en: @user's picture
it: Ritratto di @user
