OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Field
ka: ველი

en: Add
ka: დამატება

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Revert
ka: დაბრუნება
