OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: View user profile.
mn: Хэрэглэгчийн мэдээлэл харах

en: Revert
mn: Буцаах
