OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: View user profile.
mr: सदस्याबद्दल माहिती पहा

en: @user's picture
mr: @userचे चित्र
