OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Export
nl: Exporteren

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Operation
nl: Bewerking

en: View user profile.
nl: Gebruikersprofiel weergeven.

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Revert
nl: Terugzetten

en: PHP code
nl: PHP-code

en: missing
nl: ontbrekend

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: (default)
nl: (standaard)
