OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Edit
pt: Editar

en: Password
pt: Senha

en: Export
pt: Exportar

en: Field
pt: Campo

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Handler
pt: Gerenciador

en: Operation
pt: Operação

en: View user profile.
pt: Ver perfil do usuário.

en: The changes have been saved.
pt: As alterações foram salvas.

en: Revert
pt: Reverter

en: PHP code
pt: Código PHP

en: missing
pt: faltando

en: @user's picture
pt: Foto de @user
