OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Operation
sq: Veprimi

en: View user profile.
sq: Shfaq profilin e përdoruesit.

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Revert
sq: Rikthe

en: @user's picture
sq: Foto e @user
