OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Export
th: ส่งออก

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: View user profile.
th: ดูรายละเอียดผู้ใช้

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Revert
th: แก้ไขรุ่นกลับคืน

en: @user's picture
th: รูปภาพของ @user
