OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Export
ar: تصدير

en: Field
ar: الحقل

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Operation
ar: عملية

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Revert
ar: استرجع

en: @user's picture
ar: صورة @user

en: OpenID
ar: المعرف المفتوح (OpenID)
