OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Export
ca: Exporta

en: Field
ca: Camp

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Handler
ca: Controlador

en: Operation
ca: Operació

en: View user profile.
ca: Mostra el perfil d'usuari.

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: PHP code
ca: Codi PHP

en: @user's picture
ca: imatge de @user
