OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: Export
da: Eksportér

en: Field
da: Felt

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Anonymous
da: Anonym

en: Handler
da: Håndtering

en: Operation
da: Handling

en: View user profile.
da: Vis brugerprofil.

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Revert
da: Gendan

en: PHP code
da: PHP kode

en: missing
da: mangler

en: @user's picture
da: @users billede
