OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: Password
et: Parool

en: Export
et: Ekspordi

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Operation
et: Operatsioon

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Revert
et: Lähtesta

en: PHP code
et: PHP kood

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt
