OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Export
eu: Esportatu

en: Field
eu: Eremua

en: Save
eu: Gorde

en: Add
eu: Gehitu

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: @user's picture
eu: %user(r)en irudia
