OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Password
he: סיסמה

en: Export
he: יצוא

en: Field
he: שדה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Operation
he: פעולה

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Revert
he: שחזור

en: PHP code
he: קוד PHP

en: missing
he: חסר

en: @user's picture
he: התמונה של @user
