OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Export
hr: Izvezi

en: Field
hr: Polje

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Operation
hr: Operacija

en: View user profile.
hr: Vidi korisnikov profil

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Revert
hr: Vrati

en: @user's picture
hr: Slika korisnika @user
