OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: View user profile.
my: Profile ကိုကြည့်ရန်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်
