OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Export
nn: Eksporter

en: Field
nn: Felt

en: Save
nn: Lagre

en: Anonymous
nn: Anonym

en: View user profile.
nn: Sjå brukarprofil.
