OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Export
os: Экспорт

en: Field
os: Быдыр

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
