OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Export
pl: Eksportuj

en: Field
pl: Pole

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Handler
pl: Format

en: Operation
pl: Czynność

en: View user profile.
pl: Wyświetl profil użytkownika.

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Revert
pl: Przywróć

en: PHP code
pl: Kod PHP

en: missing
pl: brakujące

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user
