OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Export
ps: بهرول

en: Add
ps: زیاتول

en: Anonymous
ps: ناپیژنده
