OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Anonymous
ta: பெயரிலி

en: View user profile.
ta: பயனாளர் விபரக்கோவையை நோக்குக.
