OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Field
tr: Alan

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Operation
tr: İşlem

en: View user profile.
tr: Kullanıcı profilini görüntüle.

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: Revert
tr: Geri al

en: PHP code
tr: PHP kodu

en: @user's picture
tr: @user kullanıcısının resmi
