OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Password
ug: پارول

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Add
ug: قوشۇش

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: View user profile.
ug: ئەزا ئارخىبىنى كۆرۇش

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: @user's picture
ug: user نىڭ باش سۈرىتى@
