OpenID Profile (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Export
uk: Експортувати

en: Field
uk: Поле

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Handler
uk: Обробник

en: Operation
uk: Дія

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Revert
uk: Відновити

en: PHP code
uk: Код PHP

en: missing
uk: відсутнє

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Field: @label
uk: Поле: @label

en: (default)
uk: (типово)

en: User fields
uk: Поля користувача
